Elektronika

uGo Climber je RC čtyřkolka se dvěma motory do extrémních podmínek

uGo Climber je RC model auta v měřítku 1:18 s pohonem všech čtyř kol, vybavený dvěma nezávislými motory, které pohánějí zvlášť přední a zadní nápravu. Motory umožňují vyvinout maximální rychlost 15 km/h a díky pohonu na všechna čtyři kola a nezávislému odpružení náprav uGo Climber s lehkostí překoná každou překážku.

Terénní pneumatiky

Pneumatiky kol jsou vyrobeny z měkké a kvalitní gumy a jsou navrženy tak, aby jejich dezén poskytoval maximální přilnavost v extrémním terénu a umožnil dálkově ovládanému modelu uGo Climber překonat i ty nejtěžší překážky.

Odpružený podvozek s pohonem na všechna 4 kola

Model Climber je vybaven čtyřmi nezávislými tlumiči nárazů s velkým rozestupem, které v kombinaci s vysokou světlou výškou podvozku a pohonem všech kol umožňují překonávání i náročných terénních překážek.

Bezdrátový ovladač

Bezdrátový ovladač 2,4 GHz s dosahem až 50 metrů poskytuje citlivé a plynulé řízení vozidla, což umožňuje maximální vychutnání zábavy.

Odolný proti poškození
Tento RC model je určen pro venkovní i vnitřní použití a má v oblibě těžký terén, písečné i travnaté povrchy. Vozidlo bylo navrženo tak, aby přežilo jízdu i v těžších podmínkách. Nárazníky jsou vyrobeny z pružného a odolného plastu, které dostatečně chrání auto a podvozek před mechanickým poškozením.

Dobíjecí baterie

Model Climber se dodává s dobíjecí baterii 4,8 V 600 mAh, která umožňuje na jedno nabití až 15 minut skvělé zábavy.

Model je připraven k použití ihned po vybalení (je nutné jen dokoupit 2 × AA baterie do ovladače).

 

Specifikace

Měřítko: 1:18
Typ motoru: Elektrický střídavý
Maximální rychlost: 15 km/h
Rozměry (D × Š × V): 25 × 15 × 13 cm
Komunikace: Bezdrátová
Dosah: 50 m
Napájení (auto): Dobíjecí baterie 4,8 V 600 mAh Ni-Cd (součástí balení)
Doba nabíjení baterie: 3 hodiny
Napájení (ovladač): 2 × AA baterie (nejsou součástí balení)
Pohon kol: 4 WD na všechna kola
Tlumiče: Pružinové
Obsah balení: RC model, dálkový ovladač, dobíjecí baterie pro RC model, nabíječka

Dostupnost a cena

RC model uGo Climber je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 790 Kč včetně DPH.

 

Více na: http://ugo-europe.com/product/rc-car-ugo-climber-1-18-15km-h

 

 

Značka uGo  nabízí produkty, které jsou navrženy a vyrobeny na míru každodenním aktivitám moderního života. Od jednoduchých řešení napomáhajících komunikaci, přes periferie počítačů pro kancelářské použití a produkty pro aktivní životní styl i zábavu až po mobilní technologie. Produkty se značkou uGo jsou rozděleny do jednotlivých kategorií podle segmentu použití.

 

uGo Climber je RC čtyřkolka se dvěma motory do extrémních podmínek
Ohodnoťte článek

Zanechat odpověď